Amālijas 5A

Jūsu jaunās mājas vēsturiskajā Āgenskalna centrā


1-5 istabas | 47 - 77 kv.m.
renovēta ēka | pilna apdare

118 000 - 190 000 €

Par projektu

Āgenskalna viducī, starp līkumainām un klusām ieliņām, kurās nenotiek intensīva satiksme, atrodama viena no Rīgas koka arhitektūras pērlēm – dzīvojamā ēka Amālijas ielā 5A. Tā celta 1912.gadā arhitekta Oskara Aleksandra Johana Bāra vadībā.

Ēkai tiek kapitāli atjaunota fasāde, saglabājot koka ēkas vēsturisko šarmu, un tiek no jauna piebūvēts trešais stāvs. Namīpašumam tiek mainītas visas inženierkomunikācijas atbilstoši mūsdienu prasībām. Projekts ir ekoloģisks un videi draudzīgs, tas ir elpojošs. Fasāde ir nosiltināta un pārklāta ar lineļļas krāsu, kurai ir lieliskas ekspluatācijas īpašības. Tāpat tiek atjaunotas visas četras kāpņu telpas, kurās ieklāts jauns grīdas segums, atjaunotas margas un reliņi. Siltums kāpņu telpā tiks nodrošināts ar klasiskiem čuguna radiatoriem.

Īpaša uzmanība veltīta dzīvojamās ēkas pagalma labiekārtošanai – tas tiks apzaļumots un slēgts. Tiek veidota atpūtas vieta mājas iedzīvotajiem koku paēnā. Pagalmā paredzēts arī spēļu laukums mazajiem ēkas iedzīvotājiem, kā arī 12 auto novietnes un elektroauto uzlādes vieta. Ēkai un pagalmam tiks nodrošināta videonovērošana.
Klusā Amālijas iela atrodas vien 300m attālumā no Uzvaras parka. Nelielas pastaigas attālumā 700m no dzīvojamās ēkas atrodas Āgenskalna tirgus, kurā var iegādāties svaigus pārtikas produktus, tāpat Kalnciema iela, kas populāra ar unikālām 19. gs. koka arhitektūras pērlēm un vienmēr aktīvo Kalnciema kvartālu, kur norisinās dažādi pasākumi. Pavisam netālu - Talsu iela ar Jaunā Rīgas Teātra filiāli, Meža un Nometņu ielas, kurās var nesteidzīgi baudīt maltīti un siltu dzērienu kādā no omulīgajām kafejnīcām vai restorāniem.
Uz tās pašas ielas atrodas 2 bērnu dārzi, apkaimē ir arī skolas – Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Rīgas Arkādijas vidusskola, Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola, Pāvula Jurjāna Mūzikas skola un citas, muzeji, Nacionālā bibliotēka un citas izglītojošas, kultūras un izklaides iestādes.
Dzīvokļos tiek veikta pilna apdare, izmantojot augstas klases apdares materiālus, pilnībā̄ nokomplektēti sanitārie mezgli ar kvalitatīvu santehniku. Visos dzīvokļos būs ozola parkets, kas ieklāts tradicionālajā klasiskās skujiņas tehnikā.
Dzīvojamā̄ ēkā̄ būs savs autonoms gāzes apkures katls, ar atsevišķiem siltuma apkures skaitītājiem katram dzīvoklim. Dzīvokļi ar divām un vairākām guļamistabām, kur vien tas ir iespējams, aprīkoti ar atsevišķām ģērbtuvēm. Griestu augstums pirmā stāvā dzīvokļos 2,85 metri, otrā stāva dzīvokļiem - 2,75 metri, trešā stāva – 4 metri.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
Kāda dzīvokļa platība Jūs interesē?
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
Kāda budžeta ietvaros plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
Amālijas 5A
Amālijas iela 5a, Āgenskalns