Ausekļa 14

Luksusa klases dzīvokļu projekts Rīgas klusajā centrā


2 - 5 istabas | 68 - 252 kv.m.
renovēta ēka | pilna apdare

260 000 - 848 000 €

Par projektu
Sešstāvu ēkā ir 16 dzīvokļi ar pilnu apdari un 2 penthouse tipa apartamenti ar plašām terasēm, ziemas dārziem un panorāmas logiem.

Ausekļa 14 projekts ir Valsts nozīmes Kultūras piemineklis un Latviešu slavenā arhitekta Konstantīna Pēkšēna (1859-1928) projektētais vēlīnā jūgendstila īres nams ar fasādē nolasāmām neoklasicisma iezīmēm. Fasāžu kompozīciju vertikalitāte, dekoratīvie rotājumi augšstāvos, ēku raksturojošais noapaļotais stūris un izvirzītā vainagojošā dzega šo namu padara īpašu un atpazīstamu apkaimes apbūves kontekstā.
Ausekļa ielas 14 nam īpašumam ir labiekārtots, slēdzams iekšpagalms, kur ir izveidotas īpašas atpūtas zonas mājas iedzīvotājiem, velo novietnes un apstādījumi.

Ausekļa ielas 14 ēkas pēdējā stāvā ir izbūvēti divi ekskluzīvi penthouse tipa dzīvokļi, kas ir projekta plāšākie dzīvokļi. Katram no dzīvokļiem ir ziemas dārzs, terase un projektam īpaši radītais dizaina nakts led apgaismojums ar klasisku jūgendstila ornamentu visas ārējās fasādes garumā.

Penthouse dzīvokļiem ir 3. 60 metru augsti griestu, izcila insolācija un skats uz Rīgas panorāmu un Viesturdārzu.

Tuvumā atrodas Viesturdārzs un Kronvalda parks, vairāki izsmalcināti restorāni – Portofino, Ferma, Vincents, skaistumkopšanas saloni kā arī ārvalstu vēstniecības. Pie ēkas ir ērta piebraukšana.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
Ausekļa 14
Ausekļa iela 14, Rīga