Blaumaņa Rezidence

VĒSTURISKS MANTOJUMS MŪSDIENU PILSĒTĀ


1 - 4 istabas | 39 - 125 kv.m.
renovēta ēka | pilna apdare

110 760 - 360 840 €

Par projektu
"Blaumaņa residence”, kā 19. gadsimta beigu klasiskās kultūras mantojuma atspoguļums, sastāv no trīs dažādiem dzīvokļu korpusiem: Vēsture, Literatūra un Arhitektūra.

Skaistā nama katrā korpusā ir 6 stāvi. Piedāvājumā ir vienistabas, divistabu, trīsistabu un četristabu dzīvokļi ar pilnu apdari un 34 – 154 m² platību.

Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari. Interjera dizains atbilst ēkas vēsturiskajam kontekstam: minimālisms, lakoniskas formas, neitrālas krāsas un dabiskas faktūras. Vannas istabas ir izklātas ar augstākās klases flīzēm. Slavena itāļu zīmola iebūvējamā santehnika un radiatori.


Ieejas un iekšdurvis veidotas no koka, parketa grīdas segums. Ēkā pabeigti visi elektromontāžas darbi, uzstādīti divkameru un trīskameru stikla pakešu logi, kā arī koka logi un palodzes. Mājā ir ierīkoti trīs lifti.

Ēkā ir uzstādīti jauni inženiertehniskie tīkli. Plašais dzīvokļu plānojums ir balstīts uz moderna interjera funkcionālajiem aspektiem. Galvenā plānojuma prioritāte ir komforts, drošība un ērtība.

Pāris minūšu gājiena attālumā no ēkas atrodas Latvijas Nacionālā Opera, teātri, muzeji, mākslas galerijas, restorāni un kafejnīcas. Netālu ir arī dažādi iepirkšanās centri, izglītības un medicīnas iestādes, kā arī plašs sabiedrisko transportu tīkls, kas ļaus ērti nokļūt jebkurā pilsētas rajonā.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
Kāda dzīvokļa platība Jūs interesē?
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
Kāda budžeta ietvaros plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
Blaumaņa Rezidence
Blaumaņa iela 12, Rīga