Brīvības 91 kvartāls

Projekts jauniem un veiksmīgiem cilvēkiem, kas augstu vērtē komfortu, mūsdienu stilu un pilsētas daudzveidīgo ritmu!


1-2 istabas | 23 - 57 kv.m.
renovēta ēka | pilna apdare

70 000 - 149 000 €

Par projektu
B91 projekts ir izcila izvēle jaunām ģimenēm, neatkarīgiem un veiksmīgiem pilsētas cilvēkiem. Tas atrodas līdzās vienai no Rīgas aktīvākajām ielām un atbilst visām mūsdienu komforta, stila un drošības prasībām.

Šarmanto dzīvokļu namu 1911. gadā uzprojektēja augstu novērtētais latviešu arhitekts Eižens Laube. Pateicoties arhitekta vērienam un talantam, ēka ir saglabājusi vēsturiskās vērtībās līdz pat mūsdienām. Renovācijas laikā ir izdevies saglabāt pēc iespējas vairāk tam laikam raksturīgās oriģinālās detaļas un arhitektūriskie risinājumi.

B91 ir projekts aktīviem un atraktīvajiem Rīgas dzīves ritmu baudītājiem. Pastaigas parkā, iepirkšanos vai tikšanos ar draugiem kādā no mājīgajiem Rīgas restorāniem, kā arī sabiedriskais transports, kafejnīcas, restorāni, veikali, skolas, medicīnas iestādes, teātri un viss pārējais, ko dāsni piedāvā Rīgas centrs – viss pāris soļu attālumā!

Pārkāpjot slieksnim pāri Jūs sagaida pilna apdare, jaunas komunikācijas, individuāli siltuma skaitītāji. Ēkā ir lifts. Zeme ir īpašumā. Dzīvokļi reģistrēts zemesgrāmatā kā atsevišķs īpašums. Ir iespēja īrēt autostāvvietu pagalmā.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
Brīvības 91 kvartāls
Brīvības iela 91, Rīga