Rindu mājas Carnikavā


4 istabas | 118 - 119 kv.m.
jaunbūve | pelēkā apdare

207 000 - 250 000 €

Par projektu
Jauns projekts Carnikavā, Zušu ielā 29, rindu mājas ar skatu uz Gauju. Pieejamas 7 divstāvu rindu mājas, katra no tām 118m2 platībā. Projekts ir uzbūvēts 2023.gadā, no ķieģeļu karkasa, ar betona starpstāvu plāksnēm, kas nodrošina teicamu klimatu un kvalitatīvus dzīves apstākļus. Katrai rindu mājai piesaistīta individuāla zaļā zona ar terasi, mantu šķūnīti un divām automašīnu stāvvietām.
Rindu mājas tiek tirgotas ar pelēko apdari: pabeigta elektroinstalācija, sienas apmestas, uzstadits reģipsis, Panasonic gaiss-ūdens siltumsūkņa apkure, ar siltajām grīdām un gaisa rekurperāciju, trepes. Pēc velēšanās var pasūtīt arī gatavu remontu. Katra sekcija ir aprīkota ar individuālu elektrības 3 fāžu 16A , pilsētas ūdens un kanalizācijas pieslēgumu, Panasonic siltumsūkni gaiss-ūdens ar pieslēgumu siltajām grīdām un individuālu regulēšanu katrā telpā, vēdināšanas un rekurperācijas iekārtu, un balkonu. Ir iespēja uzstādīt saules paneļus. Mājas energoefektivitāte ir novērtēta ar A / A energosertifikātu.
Katrai rindu mājai ir balkons ar burvīgu skatu uz Gauju.

Ēka atrodas sakārtotā un ekskluzīvā vidē Carnikavas centrā, dažu minūšu gājienā atrodas skola, bērnu dārzs, sporta stadions, sabiedriskais transports, dzelzceļa stacija, Carnikavas promenāde. Jūra sasniedzama ar velo vai garākā pastaigā. Līdz Rīgas centram 30min brauciens ar automašīnu.

Ir iespēja apskatīties rindu mājas gan ar pelēko apdari, gan ar pabeigtu pilnu apdari.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
Rindu mājas Carnikavā
Zušu iela 29, Carnikava