City Home

Modernas un pārdomātas dzīves telpas Rīas centra tuvumā

1 - 4 istabas | 24 - 106 kv.m.
jaunbūve | pilna apdare

57 000 - 227 000 €

Par projektu
City Home dzīvokļu projekta fasāde ir gaumīga un mūsdienīga. Eksterjers tika saskaņots ar Rīgas vēsturisko centra padomi un ir ieguvis Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas apstiprinājumu. Dzīvojamās mājas projektētāji pieturējās pie vēsturiskas ēkas formas, pievienojot tai dekoratīvas flīzes, slīpo jumtu, demonstrējot arhitektoniski pabeigtu risinājumu.
Visi City Home dzīvokļi ir veidoti ar
kvalitatīvu apdari, tajā skaitā 2,75m augstiem griestiem. Piedāvājam gan dzīvokļus ar pilnu apdari un mēbelēm, gan arī iespēju Jums izvēlēties kādu no mūsu piedāvātajiem dzīvokļa dizainu un krāsu gammu variantiem vēl projekta būvniecības laikā.

City Home dzīvokļu projekts atrodas Miera ielā 103, Rīgā. City Home ēka ir energoefektīva, ar mūsdienīgu arhitektūru, kas iekļaujas pilsētas vēsturiskajā apbūvē. Zemes kopējā platība ir 1836 m2, bet visu dzīvokļu platība – 3267 m2. Kopā ar dzīvokļiem īpašumā tiek iekļautas arī zemes domājamās daļas.

Projekta pagalms ir labiekārtots un apzaļumots ar dekoratīviem stādījumiem. Tajā saglabāts liels, skaists osis, ierīkots bērnu rotaļu laukums un atrodas 26 automašīnu stāvvietas.

Projekts ir pilnībā pielāgots tam, lai tajā ērti varētu dzīvot un atrasties cilvēki ar kustību traucējumiem un māmiņas ar bērnu ratiņiem. Ātrgaitas lifti nodrošinās jūsu nokļūšanu no dzīvokļa līdz pagrabstāva telpām.
Drošību garantē labs apgaismojums pagalmā un kāpņu telpās ierīkotās videonovērošanas kameras. Iekļūšana kāpņu telpās notiek ar drošu RFID karšu un domofonu palīdzību.


Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
Kāda dzīvokļa platība Jūs interesē?
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
Kāda budžeta ietvaros plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
City Home
Miera iela 103, Rīga