Club Central Residence II
Te ir viss, kas nepieciešams aktīvai un dinamiskai dzīvei

2 - 5 istabas | 50 - 197 kv.m.
jaunbūve | pilna apdare
189 000 - 803 000 €
Par projektu

Club Central Residence - ielā starp baznīcas skvēru un Esplanādes parku, kur baudīt mierīgas pastaigas pēc intensīvas dienas. Dodoties mājās, Jūs nepaiesiet garām elitāru veikalu rindai, starp kuriem atradīsiet Emporio Armani, Burberry, Escada, Frey Wille un daudzus citus. Pavisam netālu ir jaunais tirdzniecības centrs Galleria Riga ar moderniem veikaliem un visu ikdienas dzīvei nepieciešamo.

Club Central Residence nama fasādes un interjeru izstrādājusi starptautiski atzītā latviešu arhitekte Zane Tetere, tā fasāde ir pieskaņota pārējai Baznīcas ielas estētikas dinamikai, harmoniski saspēlējoties ar netālo Svētās Ģertrūdes Baznīcu, jūgendstila ēkām un jauno eklektisko apbūvi. Ēkas galvenais akcents ir tumšs, atstarojošs erkers, kas mijas ar stiklotām vitrīnām ar bīdāmām durvīm un dekoratīviem arkveida elementiem. Ēkas kāpņu telpā ir iebūvēts kluss lifts ar interjeru, kas saskaņots ar ieejas vestibila risinājumu.
Dzīvokļiem ir augstie griesti, ērts un komfortabls plānojums, tiem ir veikta baltā apdare, kas papildināta ar diskrētiem akcentiem. Katrā dzīvoklī ir divas vannas istabas, viena no kurām ir izvietota blakus guļamistabai, un blakus viesistabai ir virtuve. Apartamenti ir aprīkoti ar iebūvētajiem skapjiem, dzīvojamajā zonā sienas ir dekorētas ar elegantu smalka koka apdari un augstas kvalitātes dizaina klases reljefa tapetēm. Dzīvokļos ir ieklātas dabīgā parketa grīdas. Vannas istabā un dušas zonā sienas ir klātas ar dizaina klases flīzēm, grīdām izmantotas dabīgā akmens flīzes.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
Club Central Residence II
Lāčplēša iela 11, Rīga