Dižozoli

Projekts, kas runā pats par sevi!


2 - 4 istabas | 57 - 189 kv.m.
jaunbūve | pilna apdare

137 351 - 337 754 €

Par projektu
Mūsdienīgs un energodrošs jaunais projekts ar stikla fasādēm, plašu labiekārtotu teritoriju un pārdomātiem plānojumiem!
Lieliska lokācija un sakārtota vide jaunajam mājoklim!

Funkcionāla plānojuma dzīvokļi ar vienu, divām un trīs guļamistabām, pilnu iekšējo apdari un pilnībā gatavi dzīvošanai. Īpaši pārdomāta apdares materiālu izvēle.

Piedāvājam modernāko un izsmalcinātāko daudzdzīvokļu arhitektūru Mārupē - stikla fasāžu kalpošanas laiks ir praktiski mūžīgs un nodrošinās zemākas ekspluatācijas izmaksas.


Lai samazinātu apkures izmaksas un nodrošinātu energo drošību, esam izbūvējuši dabas un propāna gāzes apkures sistēmas. Propāna gāzes sistēma šobrīd ļauj nodrošināt 2 - 3 reizes zemākas apkures izmaksas, salīdzinot ar dabas gāzi, un par 14% zemākas, izmaksas salīdzinot ar granulām.

Siltās grīdas nodrošina telpās patīkamu klimatu un padara tās estētiski pievilcīgākas. Apkures temperatūras grīdās ir par 40 grādiem zemāka, salīdzinot ar radiatoriem, un tas nodrošina vēl par 20% zemākas apkures izmaksas.


Plašākā labiekārtotā teritorija Mārupē. Dižozolu plašā teritorija rada drošības sajūtu un mājīgumu vienlaikus. Slēgts pagalms ar piebraucamo ceļu, attālināti vadāmu barjeru un vārtiem. Plašais sporta laukums dažādām aktivitātēm svaigā gaisā, bērnu rotaļu laukums, mūžzaļie apstādījumi, pārdomāts labiekārtojums un projekta apgaismojums. Tieši tik daudz, lai radītu dzīvei patīkamu vidi.Lai maksimāli samazinātu koplietošanas enerģijas izmaksas, uz projekta jumta uzstādīti saules paneļi.

Projektā integrētie gudrie risinājumi ļauj bez rūpēm pavadīt ikdienu - attālinātā vadība tiek nodrošināta caur viedtālruni un balss vadības aplikācijām. Attālināti regulējama apkures temperatūra, apgaismojums, ventilācijas sistēma, drošības rīki u. c. t.

Katram pirmā stāva dzīvoklim ar apstādījumu vaļņiem ir izveidots privāts dārzs līdz pat 280kvm platībā. Izbaudi privātmājas sajūtu bez rūpēm - esam izveidojuši Jūsu bērniem drošu un tikai dzīvokļa īpašniekam piederošu teritoriju.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
Kāda dzīvokļa platība Jūs interesē?
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
Kāda budžeta ietvaros plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
Dižozoli
Gaujas iela 118, Mārupe