Ezerjugla

Kā pašiem uz savas salas


2 - 4 istabas | 44 - 102 kv.m.
jaunbūve | pilna apdare

70 000 - 166 000 €

Par projektu

Ezerjugla ir astoņas četrstāvu ēkas labiekārtotā, drošā teritorijā. Te pieejami divistabu un trīsistabu dzīvokļi, vairums – ar plašiem balkoniem. Jūsu automašīna pēc ceļojuma atpūtīsies kādā no 535 virszemes (5 000 EUR) vai pazemes (12 000 EUR) autostāvvietām, bet pārdomāti izbūvēta ceļu infrastruktūra un blakus esošās sabiedriskā transporta pieturas ļaus ērti nokļūt jebkurā galamērķī.

Dzīvokļi Ezerjuglā tiek piedāvāti ar pilnu apdari, lai iemītnieki varētu bez rūpēm iekārtoties jaunajā mājvietā. Visos dzīvokļos iebūvēti trīs stiklu pakešu logi un 13,3 mm biezs trīs slāņu parkets. Visas durvis ir balti krāsotas. Vannistabas aprīkotas ar santehniku, vannām ar priekšējo paneli, kā arī austriešu zīmola ūdens krāniem un dušām. Sienu un apsildāmo grīdu noformējumu caurvij itāļu elegance ar Itālijā ražotām flīzēm gaišos, vieglos toņos. Dzīvokļos, kur paredzēti divi sanitārie mezgli, aprīkots viens no tiem, otrs izbūvēts kā garderobe ar ūdens un kanalizācijas ievadiem.
Ezerjuglas kompleksa vēriens ir Rīgai netipisks: tas tiek īstenots vienā kārtā, tāpēc uzreiz pēc kompleksa nodošanas iedzīvotājiem būs pieejama visa plašā teritorija ar pilnīgu arhitektoniski telpisko veidolu un pabeigtu labiekārtojumu, izvairoties no būvdarbu trokšņiem un putekļiem.

Ēku projektēšanā un būvniecībā izmantotas kvalitatīvas un ilgmūžīgas inženiersistēmas, labiekārtojuma elementi, segumi un materiāli.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
Kāda dzīvokļa platība Jūs interesē?
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
Kāda budžeta ietvaros plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
Ezerjugla
Murjāņu iela 70, Rīga