Ieriķu spāres

Jaunais projekts Rīgas tuvajā centrā

1 - 3 istabas | 25 - 111 kv.m.
jaunbūve | pilna apdare

49 000 - 200 000 €

Par projektu

Piecstāvu ēkā, kuras būvniecība noslēgsies 2022.gada rudenī, būs 36 dažāda lieluma dzīvokļi ar pilnu apdari, 20 pazemes un 20 virszemes stāvvietas, bērnu rotaļu laukums un laba infrastruktūra. Ieriķu SPĀRES ir izveidota pieejama vide cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Māja piegulošajā teritorijā ir ierīkoti soliņi, apgaismojums un ārējās novērošanas kameras.

Apstādījumi — krūmi, ziedi un koki — aizņem 70% projekta teritorijas. Mājai piegulošajā teritorijā aug trīs Latvijā aizsargājamas lapegles.


А+ klases energosertifikāts - tas garantē ne tikai par aptuveni 10% zemākus rēķinus par apkuri, bet arī par 5% lielākas finanšu garantijas no Altum, ja dzīvokļa pirkšanai izmantosiet hipotekāro kredītu, kā arī zemes nodokļa atlaides.

Netālu atrodas tirdzniecības centrs Domina, Cash&Carry, citi veikali, kafejnīcas, aptieka, poliklīnika, bērnu dārzs, biroju centri. Desmit minūšu laikā var aizbraukt līdz Vecrīgai, bet 30-40 minūtēs, piemēram, līdz Baltezeram vai Ādažiem.

Apsargāta zaļa teritorija ar bērnu rotaļlaukumu, stāvvietām un vietu pastaigām. Tas ir brīnišķīgs ērts pagalms, kur var atpūsties no pilsētas kņadas, neizbraucot ārpus pilsētas.
Visos dzīvokļos ir ozola parketa grīda (platums 190mm), kvalitatīvas trīskāršas stikla paketes, dabiskā akmens palodzes un akmens masas vannas ar 25 gadu garantiju. Vannas istabās un tualetēs ir ierīkotas siltās grīdas, bet 1.-4.stāva dzīvokļu vannas istabās un tualetēs ir izmantotas kvalitatīvas vācu un somu akmens flīzes.

Ieriķu SPĀRES ir aprīkotas ar kvalitatīvām koka ārdurvīm un iekšdurvīm. Visu dzīvokļu ārdurvīm ir 30 minūšu ugunsdrošības pakāpe EI-30 un 42 decibelu skaņas izolācija.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
Ieriķu spāres
Ieriķu iela 18, Rīga