Jelgavas 65

Lieliska investīciju iespēja

Torņakalnā


2 istabas | 38 - 42 kv.m.

renovēta ēka | pilna apdare


109 344 - 116 978 €

Par projektu

Iespēja iegādāties kādu no 16 dzīvokļiem lieliskajā, renovētajā kluba tipa mūra ēkas projektā, Torņakalnā, Jelgavas ielā 65.


Energoefektīvā mūra ēka būvēta 1914. gadā no ķieģeļiem. Mājai veikta pilna renovācija, mainīts plānojums, atjaunots jumts, siltināti bēniņi, atjaunota un izgaismota vēsturiskā fasāde. Labiekārtota un apzaļumota teritorija. Apgaismoti un bruģēti gājēju un vieglā transporta celiņi. Teritorija nožogota, automātiskie vārti verami ar pults atslēgu, bet gājēju vārti ar kodu.

Divas, nodalītas kāpņu telpas. Katrā kāpņu telpā tikai astoņi dzīvokļi, stāvā tikai 2 dzīvokļi. Visi dzīvokļī ēkā ir 2-istabu, pārdomāti dzīvokļu plānojumi, ir iespēja vidējos dzīvokļus ekā arī apvienot. Papildus pieejamas 10 autostāvvietas, viena garāža un 16 mantu glabātuves. Divi granulu katli apkurei un ūdens uzsildīšanai, katram dzīvoklim ir pieejams savs siltuma skaitītājs, kas ļaus regulēt apkures un karstā ūdens izmaksas.
Dzīvokļi tiek piedāvāti ar kvalitatīvu pilno iekšējo apdari, pieejami 2 pilnībā aprīkoti demo dzīvokļi. Logi ar 2-kāršo stikla paketi. Griestu augstums 2,9-3m. Ugunsdrošas metāla ārdurvis, laba skaņas izolācija, sanmezglos uzstādītas siltās grīdas. Dzīvokļu remontdarbos tika izmantoti tikai augstvērtīgākie materiāli ar labu hidroizolāciju un ilgu dzīvotspēju.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
Jelgavas 65
Jelgavas iela 65, Torņakalns