Krāsotāju 13

Trīs ēku komplekss, kas atrodas blakus Ziedoņdārza parkam

1 - 4 istabas | 17 - 79 kv.m.
renovēta ēka | melnā apdare

26 040 - 120 590 €

Par projektu
Trīs ēku kompleksā, kas atrodas blakus Ziedoņdārza parkam, ir pieejami 85 dzīvokļi platībās no 17 – 79 kv.m. un 9 autostāvvietas.
Ēku renovācijas ietvaros tiks atjaunotas fasādes, nomainīti logi, kā arī jumta segums, notekcaurules un novadrenes. Atjaunošanas darbi tiks veikti arī ēku iekšienē, kur tiks izbūvēti jauni inženiertīkli (ūdensapgāde un kanalizācija, apkures tīkli, elektroinstalācija), tiks atjaunotas arī kāpņu telpas, piešķirot tām gaišumu un vēsturisku auru.

Ēkas tiks pieslēgtas pie centralizētas siltumapgādes, izbūvējot jaunus siltummezglus, kā arī tiks izbūvēti jauni apkures tīkli, paredzot katrā dzīvoklī siltumskaitītāju ar attālināto rādījumu nolasīšanu. Tiks nomainītas dzīvokļu ārdurvis uz koka durvīm ar ugunsizturības klasi EI30. Tāpat tiks atjaunots sienu un griestu krāsojums. Arī kāpņu telpām ir nomainītas ārdurvis uz siltinātam metāla durvīm. Lai nodrošinātu ēkās energoefektivitāti, ēkās ir nomainīti logi uz PVC logiem ar augstu siltumpretestības koeficientu (U=1,1W/m2k), tāpat ēkās tiks veikta bēniņu siltināšana. Ēku ārsienām ir veikta apmetuma atjaunošanas un fasādes krāsošanas darbi.
Teritorijā tiks veikti labiekārtošanas darbi, izbūvējot jaunu segumu, teritorijas nožogojumu. Jaunie vecāki varēs novērtēt ne tikai Ziedoņdārza sniegtās priekšrocības, bet arī bērnu rotaļlaukumu un soliņus, kas tiek iekārtoti kompleksa pagalmā. Labiekārtojot pagalmu, tiks uzliktas jaunas segtās atkritumu konteineru novietnes. Tāpat tiks iestādīti dažādi stādi un veikti apzaļumošanas darbi.
Dzīvokļi tiks piedāvāti ar melno apdari, attiecīgi ļaujot remontdarbus veikt pēc saviem ieskatiem.
Visas trīs ēkas ir pirmskara mūra celtnes, būvētas 20. gadsimta sākumā.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
Krāsotāju 13
Krāsotāju iela 13, Rīga