Krasta Kvartāls

Atklāj jauna dzīves sākumu ar eleganci un modernitāti

2 - 3 istabas | 42 - 65 kv.m.
jaunbūve | pilna apdare

Īre 490 - 790 €

Par projektu
Projekta "Krasta kvartāls" ēka, kas atrodas Grēdu ielā 17, atklāj jauna dzīves sākumu ar eleganci un modernitāti. Šajā pievilcīgajā dzīvojamā kompleksā pieejami 96 dzīvokļi ar 2 un 3 istabām, nodrošinot ikvienam dzīvojamās telpas mīļotājam savu sapņu mājokli.

Katrs dzīvoklis ir rūpīgi izstrādāts, lai atbilstu mūsdienu dzīves veidam, un piedāvā plašas iespējas personiskai pielāgošanai. Iespēja baudīt svaigu gaisu un ainavas, pateicoties personīgajam balkonam, kas pievieno dzīves telpai papildu skaistumu un komfortu.

Dzīvokļu interjers ir izstrādāts ar moderniem risinājumiem un ērtībām. Virtuve aprīkota ar visu nepieciešamo, nodrošinot ērtības ikdienas gatavošanai, bet santehnika un skapji rada mājīgu un funkcionālu vidi, kurā justies kā mājās.

Turklāt lielākajai daļai dzīvokļu cenā ir iekļauta mantu noliktava, piedāvājot praktisku risinājumu ikdienas lietu glabāšanai. Ja nepieciešams, autostāvvietu var iegūt ērti, samaksājot papildu maksu.

"Krasta kvartāls" ne tikai piedāvā dzīvokļus ar mūsdienīgu dizainu un aprīkojumu, bet arī rūpējas par ikviena iedzīvotāja komfortu un finanšu izdevumu efektivitāti, piedāvājot zemākus komunālos maksājumus.

Labiekārtotā, slēgtā teritorija arī nodrošina dzīvojošajiem mieru un drošību, radot patīkamu vidi dzīves pilnveidošanai. Šeit sākas jauns nodaļa jūsu dzīvē – "Krasta kvartāls", kur mājoklis pārvēršas par mājvietu.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
Krasta Kvartāls
Grēdu iela 17, Krasta masīvs