Latgales 85

Investīciju dzīvokļi Latgales priekšpilsētā


1-2 istabas | 35 - 61 kv.m.

renovēta ēka | pilna apdare


65 000 - 111 000 €

Par projektu
Maskavas ielā 85 atrodas vēsturisks jūgendstila mūra īres nams ar veikalu celts 1914.gadā pēc civilinženiera I.Etina projekta.

Šobrīd nams ir lieliski renovēts, nomainītas visas komunikācijas, atjaunota kāpņu telpa, dzīvokļi sagatavoti pārdošanai ar pilnu kvalitatīvu apdari. Katrā dzīvoklī savs gāzes apkures katls. Piektā stāvā izvietoti DEMO dzīvokļi - pilnībā aprīkoti ar virtuvi un pārējām mēbelēm.

Pavasarī pilnībā pabeigta nama renovācija - atjaunota fasāde un sakārtota teritorija ar 20 autostāvvietām, kas pieejamas par papildus samaksu. Pieejamas arī 3 garāžas.

Kopā M85 projektā pieejami 25 dzīvokļi, no kuriem 11 ir fasādes ēkā.
Maskavas forštate ir Latgales priekšpilsētas daļa, kurā dominē Staļina laika Latvijas Zinātņu akadēmijas ēka, no kuras skatu laukuma paveras skats uz pilsētu. Upmalas Spīķeru radošajā kvartālā norisinās krāmu tirgus, bet laukumā, ko ieskauj vecas noliktavas, notiek koncerti. Netālu Rīgas Centrāltirgus.
Šī ir viena no vecākajām apdzīvotajām vietām Rīgā, kas bagāta ar skaistām vēsturiskām vietām, kuras lieliski saglabājušās vai atjaunotas.
Netālu ir TC Mols, Krasta Depo, Sky lielveikals, Dino Zoo Pasaule. Ļoti laba infrastruktūra, netālu dažādas skolas, bērnudārzi un bērnu un pieaugušo sporta un attīstības izglītības iestādes.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
Latgales 85
Latgales iela 85, Latgales priekšpilsēta