Mežaparka Rezidences
Mežaparka esošās apbūves apvienojums ar mūsdienīgu dizainu un komfortu

2 - 5 istabas | 47 - 450 kv.m.
jaunbūve | pilna apdare
120 500 - 1 290 700 €
Par projektu
Katru ēkas projektu šeit ir radījuši godalgoti Latvijas arhitekti. Koncepcijas ietvaros izstrādāti ekskluzīvi villu, dvīņu villu, rindu māju un mazstāvu ēku ar premium klases apartamentiem projekti. Iespējams iegādāties arī apbūves zemi individuālas villas būvniecībai.
Īpaša uzmanība pievērsta parka teritorijas labiekārtošanai un apzaļumošanai.
Četrstāvu dzīvokļu namos pārdošanā tiek piedāvāts 51 dzīvoklis ar kopējo platību no 47 līdz 147 m2 un istabu skaitu no 2 līdz 4 istabām. Katrā no dzīvokļiem ir pieejama arī terase vai balkons. Dzīvokļi tiek pārdoti ar augstvērtīgu apdari, kā arī ir aprīkoti ar gāzes apkuri, individuāliem skaitītājiem, pilsētas ūdens apgādi un kanalizāciju. Nekustamā īpašuma pircējiem iegādei tiek piedāvāta arī virszemes vai apakšzemes stāvvieta un pagrabstāva noliktavas telpa.
Jau gadu desmitiem klusais un elegantais Mežaparks tiek uzskatīts par prestižāko dzīvojamo rajonu Rīgā. Mežaparka jeb Ķeizarmeža teritorija iekopta 20. gadsmita sākumā, kad Rīgas centrs jau bija blīvi apbūvēts. Tad priežu ielokā, ezeru tuvumā, saglabājot šīs vietas dabisko vidi un reljefu, sāka veidoties Mežaparka apbūve.

Arī šodien Mežaparks ir ekskluzīvs Rīgas dzīvojamais rajons, kas piedāvā unikālu dabas un pilsētvides saskaņu.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
Mežaparka Rezidences
Kokneses prospekts 1A, Rīga