Pagalms 87


1 - 3 istabas | 38 - 118 kv.m.
renovēta ēka | dažāda apdare

53 200 - 177 600 €

Par projektu
Ēku komplekss ir neliels, slēgts kvartāls, kas atrodas Stabu un Avotu ielas krustojumā. Kompleksā atrodas četras ēkas: viena divstāvu koka ēka un trīs ķieģeļu nami. Visām ēkām tiks atjaunota fasāde, izremontētas pagrabtelpas, kāpņu telpas, atjaunoti jumta segumi, kā arī labiekārtots un apzaļumots iekšpagalms. Vecās komunikācijas tiks aizvietotas ar jaunu ūdensapgādi, kanalizācijas un apkures sistēmu.

Ēkās tiks ierīkotas jaunas elektroinstalācijas un ievietotimūsdienīgi trīs slāņu stikla pakešu logi koka ietvaros, ar augstiem skaņas un siltuma izolācijas rādītājiem. Dzīvokļu ārdurvis tiks nomainītas uz ugunsdrošām - atbilstoši mūsdienu tehniskajām prasībām, bet ēku vēsturiskās ārdurvis tiks restaurētas.

Dzīvokļi tiek pārdoti tādā stāvoklī, kādā tie ir pašlaik, attiecīgi ļaujot remontdarbus veikt pēc saviem ieskatiem.

Kāpnutelpas ieejas durvis būs slēdzamas ar koda atslēgu, kāpņutelpas izgaismotas un aprīkotas ar video novērošanas kamerām gan pie ieejas no fasādes, gan arī pie ieejas no pagalma puses.

Pagrabstāvā būs izvietotas 17 privātas,
2,6 līdz 6,6m2 lielas noliktavas mantu glabāšanai. PAGALMS 87 iedzīvotajiem būs iespējams tās iegādāties par pieejamu cenu.

Pagalmā tiks ierīkotas 17 virszemes autostāvvietas un 4 no tam tiks aprīkotas ar moderniem elektro auto uzlādes stacijām.

Kompleksa teritorijā tiks izveidots bērnu rotaļlaukums un atpūtas zona, kā arī būs vieta grilam.

Ēku komplekss būvēts 1850. gadā.Sākotnēji tajā atradās tabakas fabrikaun 1910. gadā tika atklāts viens no Rīgas pirmajiem kinoteātriem – Dienvidpols.Īpašnieka meitai bija progresīvs dzīvesskatījums, Rīgā viņa bija pirmā, kas pieslēdza savam namīpašumam elektrību.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
Pagalms 87
Stabu iela 87, Rīga