Vēsturisks arhitektūras šedevrs Āgenskalnā


1-3 istabas | 24 - 117 kv.m.

renovēta ēka | bez apdares


47 144 - 133 733

Par projektu
Šī četru stāvu ēka, izvietota gleznainajā Ķīpsalas un Āgenskalna krasta tuvumā, piedāvā neaizmirstamus skatus un augstvērtīgu dzīvošanas pieredzi.

No paša pirmā skatiena ēku klāj aristokrātisks jūgendstila dizains, kas guvis atzinību pateicoties ievērojamā Rīgas arhitekta Vilhelma Hofmaņa talantam. Ēkas fasāde izceļas ar krāšņiem jūgendstila mākslinieciskajiem elementiem, kas tiks atjaunoti un iezīmēs to kā vērtīgu kultūras mantojumu.

Ar 67 dzīvokļiem platībās no 24 līdz 117 kvadrātmetriem un 27 autostāvvietām, Raņķa Dambis 31 piedāvā daudzveidīgu dzīvokļu izvēli, kas apmierinās arī prasīgākos klientus. Katrs dzīvoklis ir kā unikāls stāsts, ar plašiem logiem un vēsturiskiem griestiem, kas nodrošina iespaidīgu 3,5 metru augstumu.

Ēkas renovācijas projekts, plānots pabeigt 2023. gada rudenī, sola jaunu dzīves posmu Āgenskalnā. Renovācijas ietvaros tiks atjaunota ne tikai fasāde, bet arī iekštelpas, nodrošinot dzīvokļiem modernus inženiertīklus un augstu dzīves kvalitāti. Jaunie koka logi ar izcilu siltuma caurlaidību un skaņas izolāciju piešķirs ēkai ne tikai eleganci, bet arī mūsdienīgumu.
Teritorija ap ēku tiks veidota kā slēgta un droša vide, kur automašīnas un velosipēdi atradīs ērtu novietošanu. Videonovērošanas sistēma nodrošinās papildu drošību, un jaunie dzīvžogi un koki apkārtnē radīs patīkamu atmosfēru. Pagalms būs ne tikai praktisks, bet arī zaļš un labiekārtots, radot patīkamu vidi iedzīvotājiem.

Raņķa Dambis 31 – tas ir vairāk nekā tikai dzīvojamā ēka. Tas ir vēsturisks piemineklis, kas pārveidosies modernās dzīvesvietas, saglabājot un ievērojot savu kultūras mantojumu. Ieguldījums šajā īpašumā ir ne tikai finansiāla investīcija, bet arī iespēja piedzīvot vēsturisko burvību, saplūstot ar mūsdienīgu komfortu un stilu.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000

Vēsturisks arhitektūras šedevrs Āgenskalnā