Salthouse Residence

Dzīvokļi pašā Vecrīgas sirdī!


2 - 3 istabas | 45 - 76 kv.m.
renovēta ēka | dažāda apdare

98 000 - 149 000 €

Par projektu
Piedāvājam iespēju iegādāties dzīvokļus pašā Vecrīgas sirdī - 100m no Daugavas. Lieliska infrastruktūra - blakus t/c Galerija Centrs, Vecrīgas slavenie vēstures un kultūras objekti, restorāni, kafejnīcas, klubi, sabiedriskais transports - viss dažu soļu attālumā.

Lieliska vieta kur dzīvot vai ieguldīt Jūsu nākotnē - investīciju projektā, par ļoti pieejamām cenām.

Dzīvokļu ēkā ir kvalitatīvi atjaunota fasāde ar jauniem koka logiem ar trīskāršo stikla paketi, ievilkta jauna elektrība ar viediem skaitītājiem, nomainīts ūdens un kanalizācija. Kāpņutelpai remonts tika pabeigts 2021.gada pavasarī. Pateicoties atjaunotai izgaismotai fasādei, piešķirta 50% atlaide nekustāmā īpašuma nodoklim.

Peldu iela ir viena no retajām Vecrīgas ielām kurā var bez ierobežojumiem iebraukt ar mašīnu, un ir vienīgā iela kur var bezmaksas novietot automašīnu (darbadienās pēc plkst 19:00, brīvdienās visu diennakti), kā arī tieši blakus ēkai atrodas 24h apsargāta maksas stāvvieta.

Ir pieejami dažādi dzīvokļu tipi - ar jaunu remontu, ar kosmētisko/daļēju remontu un arī bez remonta, ļaujot Jums izvēlēties vai vēlaties iegādāties dzīvokli gatavu dzīvošanai vai izīrēšanai, kas ir pilnībā mēbelēts, vai realizēt savus sapņus un izveidot dzīvoklī apdari pēc saviem ieskatiem.

Iegādāties dzīvokli Vecrīgā, par lieliskām cenām - tas beidzot ir iespējams!

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
Kāda dzīvokļa platība Jūs interesē?
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
Kāda budžeta ietvaros plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
Salthouse Residence
Peldu iela 24, Rīga