SCHOOLHOUSE LOFT

Senatnes šarms un romantiska izsmalcinātība


1 - 3 istabas | 28 - 82 kv.m.
renovēta ēka | pilna apdare

67 660 - 181 350 €

Par projektu
Senatnes šarms un romantiskas izsmalcinātības nojausma ir atdzīvojusies gaišā un dzīvespriecīgā šodienā. Ēka Čaka ielā 30A kādreiz tika uzbūvēta kā ēka, kurā aizsākās jauno šuvēju pieredzes stāsti. Tagad “Schoolhouse Loft” drosmīgi paver daudzus plašus logus uz laimīgu nākotni un gaida savus iemītniekus, kas tos piepildīs ar jauniem dzīves stāstiem. Vēsturiski nams tapis 1904. gadā un tajā atradās pirmā Latvijas sieviešu komercskola, kuru dibināja slavenais Latvijas pedagogs Vilis Olavs. Māja Čaka ielā 30a tika uzbūvēta profesionālās šūšanas skolas vajadzībām - septiņi stāvi, divas kāpņutelpas, ļoti gaišas telpas ar neraksturīgi lieliem logiem.

Šeit ir studijas tipa, divistabu, trīsistabu dzīvokļi, kā arī divu līmeņu dzīvokļi ar privātām terasēm. Dzīvokļu platība no 33 m2 līdz 83 m2.
Projekta attīstītājs piedāvā 51 dzīvokli ar pilnu biznesa klases apdari. Pateicoties vēsturiskajiem trīsviru logiem un labi pielāgotajam mājas novietojumam attiecībā pret debespusēm, gaišās viesistabas kļūst par ģimenes un draugu pulcēšanās punktu.
Kluso guļamistabu logi ir vērsti uz gleznainu un speciāli izveidotu pagalmu, apgaismojumu un atpūtas zonu vai uz dabiskās gaismas piepildīto (ziemeļrietumu) iekšpagalmu, un ir gatavi sargāt jūsu sapņus un rīta iedvesmu.
Izmantojot modernās tehnoloģijas, iedzīvotāju ērtībām tika projektēti un uzstādīti divi jauni lifti “Schindler”.
Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari. Visi elektromontāžas darbi ir pabeigti. Spānijas uzņēmuma “JISO Ilumination” ražots maigs apgaismojums, kas loģiski uztur dzīvokļa zonējumu, un luksus klases vācu zīmola “Jung” izgatavotas kontaktligzdas un slēdži. Latvijas uzņēmuma “One Oak” uzstādītās dizainera iekšdurvis starp telpām, palodzes un augstās grīdlīstes ir tā vēsturiskā laikmeta vizītkartes, kurā šī ēka ir radīta. Parketa dēļu grīdas, ko vācu ražotājs “Meister” piedāvā trīs krāsās: balināts koks Alebaster, cēls un ļoti tumšs tonis Titanum un siltais riekstkoka tonis Walnut.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
SCHOOLHOUSE LOFT
Aleksandra Čaka iela 30, Rīga