Stabu 100

Mūsdienīga māja Rīgas vēsturiskajā centrā


1 - 4 istabas | 43 - 100 kv.m.
jaunbūve | pilna apdare

96 000 - 240 000 €

Par projektu
STABU 100 ir jauns dzīvojamais projekts Rīgas vēsturiskajā centrā. Ēka atrodas Stabu ielā – netālu no Valmieras ielas un blakus gleznainajai Ādmiņu ielai.

Ēkā ir 33 dzīvokļi un divas tirdzniecības telpas. Pagalmā ir vieta 16 automašīnām, velosipēdu novietnes un bērnu rotaļu laukums.

Septiņu stāvu ēka ar plašām lodžijām un terasi ir būvēta no monolītā betona. Būvniecībā izmantoti moderni tehniskie un vizuālie risinājumi.
Māja STABU 100 atrodas netālu no krustojuma ar Valmieras ielu. Šī ir klusa vieta Rīgas centrā ar skaistu skatu uz pilsētas panorāmu no ēkas augšējiem stāviem.
Uz Stabu ielas Čaka ielas virzienā atrodas omulīgas kafejnīcas un restorāni, ziedu veikali, skaistumkopšanas un šūšanas saloni.
Pastaigas attālumā – Rimi un Lido, kas atrodas Ģertrūdes ielā.
Netālu, Lāčplēša ielā, ir atvērta moderna izstāžu zāle – Zuzeum – kas tikai nesen ir sākusi savu dzīvi, bet jau tagad to sauc par perspektīvāko Rīgas kultūras centru.
Nepilnu 20 min gājiena attālumā atrodas Rīgas Centrālā stacija – perspektīvā projekta Rail Baltica un Rīgas Centrāltirgus sirdij.

Vēl pirms nodošanas ekspluatācijā projekts Stabu100 ieguva publisko atzinību – nams nominēts Latvijas Arhitektūras gada balvai 2020 Rīgas arhitektūrā – (to piešķir Rīgas pilsētas arhitekta birojs). Būvniecības nozares eksperti augstu novērtēja ēkas ilgtspēju, energoefektivitāti un augsto skaņas izolācijas līmeni.

STABU 100 ir viena no augstākajām ēkām tuvākajā apkārtnē. No STABU 100 logiem var apbrīnot skatu uz Rīgas centru, Latvijas Zinātņu akadēmijas ēku, vairāku baznīcu kupoliem, Doma katedrāles un Svētā Pētera baznīcas smailēm, zaļajiem parkiem un Rīgas televīzijas torņa siluetu.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
Kāda dzīvokļa platība Jūs interesē?
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
Kāda budžeta ietvaros plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
Stabu 100
Stabu iela 100, Rīga