Stabu 18B
Mūsdienīgi, augstas kvalitātes dzīvokļi jaunajā projektā pilsētas Centrā

2 - 3 istabas | 55 - 173 kv.m.
jaunbūve | pilna apdare
180 000 - 500 000 €
Par projektu

Jaunais projekts Stabu ielā 18B sniedz iespējas izmantot Rīgas centra izcilās infrastruktūras priekšrocības – apkārtnē ir daudz prestižu skolu, labi bērnudārzi, kultūras un mākslas iestādes, parki, sporta klubi, iepirkšanās centri. Viegli pieejams visu veidu sabiedriskais transports, kas nodrošina ērtu nokļūšana dažādās Rīgas pilsētas daļās.

Pārdošanā pieejami divu un trīs istabu dzīvokļi ar pilnu apdari platībā no 53 līdz pat 173 kvadrātmetriem. Mājokļu dzīvojamo platību grīdas klāj Vācijā ražots Premium klases trīsslāņu ozolkoka dēļu parkets. Virtuves zonās, WC, saimniecības telpās un vannas istabās – marmora akmens flīzes (Grieķija).
Dzīvokļu interjerā dominē vienkrāsainas faktūras un siltie toņi, kas mijiedarbībā ar lielajiem logiem, lodžijām un terasēm pastiprina plašuma sajūtu mājoklī. Sanitārtehniskajās telpās izmantotās flīzes veido elegantu un izsmalcinātu efektu, padarot unikālu katru telpas sienu.
Jauno iemītnieku komfortam, sanmezglos uzstādītas elektriski apsildāmas grīdas, ūdens maisītāji un dušas klausules no ekskluzīvās Hansgrohe (Vācija) kolekcijas. Maisītājos izmantota EcoSmart tehnoloģija, kas nodrošina līdz pat 60 % mazāku ūdens patēriņu nekā standarta produkti, vienlaikus nezaudējot komfortu. Tāpat mājokļos uzstādītas Latvijā ražotas akmens masas vannas, kuru ražošanas tehnoloģija nodrošina 25 gadu garantiju.
Iedzīvotāju ērtībām namā uzstādīts moderns Schindler firmas lifts un dzīvokļi aprīkoti ar namruņiem. Mājoklī uzstādīti telefona, interneta un TV kabeļi viesistabā un guļamistabās.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
Stabu 18B
Stabu iela 18B, Rīga