Štālbergu mājas

6 māju komplekss Mārupē

5 istabas | 151 kv.m.
jaunbūve | pilna apdare

367 577 - 397 680 €

Par projektu
“Štālbergu mājas” ir 6 māju komplekss Mārupē, Pureņu ielā. Zemes gabalos platībā no 1 358 kv.m. līdz 1 538 kv.m. astoņu mēnešu laikā tiks uzbūvētas gandrīz nulles enerģijas lieliskas kvalitātes “L” tipa mājas no Latvijas labākā masīvkoka māju ražotāja Green Space.


Green Space “L” tipa 5 istabu māja izvietota vienā stāvā un tās kopējā dzīvojamā platība ir 151 kv.m. Mājas centrālā daļā atrodas viesistaba un virtuves zona, kas kopā aizņem 54 kv.m. Vienā mājas spārnā izvietotas divas guļamistabas un papildus guļamistaba/kabinets, savs sanmezgls, garderobes telpa. Otrajā mājas spārnā izvietota plaša galvenā guļamistaba ar savu sanmezglu un garderobes istabu. Mājā ir halle, tehniskā telpa un dažas palīgtelpas, kas rada ideālu un sakārtotu mājas plānojumu.
Viens no iekārojamākiem rajoniem Latvijā, kas piedāvā lielisku infrastruktūru saviem novada iedzīvotājiem, bagāts ar dažādiem izglītības un izklaides pasākumiem.

Mārupes pagasts ir viena no tām Pierīgas teritorijām, kurās notiek ļoti intensīva un strauja dzīvojamo un darījumu teritoriju apbūve, saglabājoties arī lauksaimniecībai un plašām lauku ainavām.

“Štālbergi” Mārupes atrašanās vieta: 1,5 km no Mārupes centra, 1 km no Mārupes vidusskolas, netālu bērnudārzi, sporta un atpūtas centri. TC Spice 3 km attālumā. Rīgas pilsētas centrs 10 minūšu brauciena attālumā.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
Štālbergu mājas
Pureņu iela , Mārupe