Tallinas 48

Renovēta māja Rīgas centrā blakus Ziedoņdārzam

2 - 3 istabas | 53 - 63 kv.m.
renovēta ēka | pilna apdare
131 250 - 171 180€

Par projektu

Renovēta ēka, kas atrodas Aleksandra Čaka ielā 123, sastāv no 16 mājīgiem 2 un 3 istabu dzīvokļiem. Pārdomāts un funkcionāls plānojums nodrošinās komfortu dzīvokļu īpašniekiem. Pagrabstāvā ir plašas noliktavas mantu glabāšanai un slēgta velosipēdu novietne. Ēkā paredzēts lifts. Teritorija un koplietošanas telpas ir apgaismotas ar LED lampām. Apkure - Rīgas siltums, mūsdienīgi radiatori ļauj noregulēt nepieciešamo temperatūru, katram dzīvoklim ir savs siltuma skaitītājs. Griesti ir 2,80 metrus augsti, sienas ir krāsotas un ar skaņas izolāciju. Arī grīdas ar skaņas izolāciju, Tarkett koka segums. Vannas istabās ir apsildamas grīdas, flīzes un mūsdienīga augstas kvalitātes Laufen un Villeroy Bosch santehnika. Dzīvokļos ir koka iekšdurvis, metāla ieejas durvis, trīskārši stikla paketes logi.

Apzaļumotajā labiekārtotajā teritorijā būs 6 modernas ēkas ar atpūtas zonu, bērnu rotaļu laukumu un pastaigas vietām. Dzīvojamā kompleksa dzīvokļiem būs lieli logi, kas ļaus tiem palikt gaišiem un ērtiem. Iedzīvotāju ērtībam mājās ir paredzēti lieli lifti un uzbrauktuves. Pateicoties projekta būvniecībai, kurā izmantoti tikai augstas kvalitātes materiāli, efektīvi tehniskie un inženiertehniskie risinājumi, projekta ietvaros piedāvātie dzīvokļi atšķiras ar augstāko kvalitāti, komfortu, lielisku skaņas izolāciju un patīkamu iekštelpu mikroklimatu.
Dzīvojamā kompleksa teritorijā būs slēgta automašīnu stāvvieta, tiek ierīkotas vietas elektrisko transportlīdzekļu uzlādēšanai, kā arī velosipēdu stāvvieta.

Labiekārtotā teritorija tiks nožogota, apzaļumota, aprīkota ar atpūtas vietām, soliņiem un mūsdienīgu rotaļu laukumu, pa perimetru tiks apstādīts zaļš žogs, koki, krūmi un zaļš mauriņš. Iedzīvotāju drošību visu diennakti visā teritorijā nodrošinās videonovērošanas kameras ar ierakstu, ar iespēju tiešsaistes skatīšanos izmantot Jūsu datorā, viedtālrunī vai planšetdatorā. Ēku ieejas durvis tiks aprīkotas ar kodētu piekļuves sistēmu, dzīvokļi - ar domofoniem. Piekļuve kompleksa teritorijai tiks veikta caur vārtiem, kas aprīkoti ar barjeru, ir paredzēts diennakts apsardzes punkts.
Augstas kvalitātes būvniecības tehnoloģijas, labi attīstīta infrastruktūra un nožogots apsargāts pagalms padara dzīvojamo kompleksu pievilcīgu un ērtu dzīvei.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
Kāda dzīvokļa platība Jūs interesē?
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
Kāda budžeta ietvaros plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
Tallinas 48
Tallinas iela 48, Rīga