Trebu HOME
Trebu HOME ir jauns, mūsdienīgs dzīvojamās vides koncepts Rīgā

1 - 4 istabas | 47 - 107 kv.m.
jaunbūve | pilna apdare

100 700 - 279 600 €

Par projektu
Trebū HOME ir jauns, mūsdienīgs dzīvojamās vides koncepts Rīgā, kas veidots, apvienojot visu labai un ērtai dzīvošanai nepieciešamo lai jums, šeit dzīvojot, būtu prieks par savām mājām.

Projektā izmantoti moderni tehniskie risinājumi, lai sniegtu iedzīvotājiem klasiskās mājokļa vērtības - komfortu, energoefektivitāti un drošu vidi.

Īpašas rūpes veltītas ainavas dizainam - plašā teritorija tiks labi izgaismota un labiekārtota ar pastaigu takām, atpūtas soliņiem un bērnu rotaļlaukumiem, kā arī bagātīgi apzaļumota ar kokiem un ziedošiem augiem. Šeit redzēsiet, kā apkārtne uzzied pavasarī un sazaļo vasarā, kā rudenī tajā parādās saulrieta krāsas, kas izbalo ziemas mierā.
Projekta kopējā apbūves platība pārsniedz 145 tūkstošus kvadrātmetru un tajā kopumā tiks izbūvēti vairāk nekā 1400 dzīvokļi, attīstot vienu no vērienīgākajiem dzīvojamo namu kompleksiem Rīgā. Projekts tapis, sadarbojoties vadošajiem Latvijas arhitektu birojiem ARHIS ARHITEKTI un MARK arhitekti kopā ar Izraēlas arhitektu biroju ARC4G.

Ēkas vestibilu dizainu radījušas Zane un Elīna Teteres no arhitektūras un dizaina biroja OpenAD, bet par teritorijas apzaļumošanu rūpējas dabas draugi — speciālistu komanda no LABIE KOKI projekti.
Trebū HOME atrodas Rīgā, Daugavas labajā krastā, klusā un zaļā apkaimē- Pļavnieki, starp Lubānas, Salnas un Kupriču ielām. Iedzīvotājiem ir nodrošinātas visas dzīvei pilsētā nepieciešamās ērtības. Tuvākajā apkārtnē pieejama attīstīta infrastruktūra - sabiedriskā transporta tīkls, skolas, bērnudārzi, veikali un citas ikdienas dzīves norisei svarīgas vietas.
Nami ir rūpīgi projektēti un būvēti no kvalitatīviem, videi draudzīgiem materiāliem un dzīve tajos ir ērta un droša. Projekta būvniecības procesā izmantoti moderni tehniskie risinājumi, bet materiālu izvēlē īpaši izvērtēta arī energoefektivitāte, lai iedzīvotājiem nodrošinātu minimālu resursu patēriņu un ērtu dzīvošanu siltos mājokļos.
Katrā ēkā pieejami 2 lifti un 2 kāpņutelpas ar izejām uz teritoriju un labiekārtoto iekšpagalmu.
Projektā ir mājīgi, dizaineru izstrādāti vestibili ar ērtu piekļuvi dzīvokļiem un liftiem arī vecākiem ar bērnu ratiņiem un cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem. Dzīvokļi ir pieejami ar pilnu apdari. Apdarē izmantoti kvalitatīvi apdares materiāli, uzstādītas kvalitatīvas santehnikas iekārtas. Katram dzīvoklim paredzēts balkons, bet pirmā stāva dzīvokļiem – terases, kas izvietotas uz norobežota 1,2 metru paaugstinājuma.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
Trebu HOME
Kupriču iela 3a, Pļavnieki