Zasulauka 28

Unikāls dzīvokļu projekts Zasulaukā!


1 - 4 istabas | 13 - 67 kv.m.
renovēta ēka | pilna apdare

29 000 - 125 000 €

Par projektu
Projekts izvietots slēgtā, plašā un zaļā teritorijā, ar savu ābeļdārzu un bērnu rotaļu laukumu. Vēsturiski renovētās telpas bijušas izmantotas šūšanas ceha vajadzībām.
Šobrīd pārvērstas par modernu dzīvojamo kompleksu, kur katra dzīvokļa plānojums ir pilnīgi individuāls un pārdomāts līdz pat sīkumam. Savukārt mājas fasāde un kāpņu telpas noformētas augstā dizaina un kvalitātes līmenī.

Projektā realizēti daudz un dažādi dzīvokļu tipi un plānojumi, kur katrs varēs atrast sev piemērotāko dzīvesvietu. Gandrīz visiem pirmā stāva dzīvokļiem ir ar sava āra terase.
Otrā stāva dzīvokļiem ir ļoti augsti griesti, līdz pat četriem metriem, kas dažus no šiem dzīvokļiem ļāvis izbūvēt LOFT stilā ar iespēju ierīkot guļamistabu otrajā stāvā.
Lielākā daļa 3 un 4 istabu dzīvokļi ir piemēroti ģimenēm ar bērniem - katrā no tiem ir divi sanitārie mezgli, rūpīgi pārdomāts virtuves izvietojums un iespējas iebūvēt ērtus sienas skapjus.
Tāpat projektā ir daudz kompaktu vienistabas dzīvokļu, kuri būs īpaši izdevīgi izīrēšanai. Šo dzīvokļu apdarē ir izmantoti īpaši izturīgi materiāli, piemēroti ikdienas lietošanai. Dzīvokļos ir iebūvētas virtuves un pielikti aizkari.
"Zasulauka 28" projektam, kā jau jaunākās paaudzes būvēm, ir augsta energoefektivitāte, kas ļauj samazināt ikdienas izmaksu apjomu.
Iedzīvotāju ērtībām nodrošinātas arī dažādas iespējas auto novietošanai. Trīsistabu un četru istabu dzīvokļiem stāvvieta ietilpst cenā.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
Zasulauka 28
Zasulauka iela 28, Rīga