Zunda Towers


1 - 5 istabas | 36 - 178 kv.m.

jaunbūve | dažāda apdare


351 247 - 1 314 513 €

Par projektu
Zundas Torņi daudzfunkcionāls komplekss, kas ietver 336 dzīvojamos apartamentus, A klases biroju telpas 10 000 m2, stāvvietas 700 vieglām automašīnām, Fitnesa un SPA zona vairāk nekā 4000 m2.

Zunda Towers projekta dizainu izstrādāja viens no Latvijā vadošajiem arhitektūras birojiem “F.L. Tadao&Luksevics” (NRJA). Torņu fasādes izstrādājis pasaules slavenais arhitekts Helmut Jahn. Interjera dizainu un visas pieguļošās teritorijas dizainu izstrādā slavenais Latvijas arhitekts Andis Sīlis.

Ēkas fasāde nodrošina augstu skaņas izolāciju un aizsardzību pret ultravioleto starojumu. Zunda Towers fasāžu unikalitāte slēpjas faktā, ka tā sastāv no stikla paketēm, kuras pildītas ar argonu un uzstādītas viena aiz otras.
Somu uzņēmuma KONE ātrgaitas lifti ir ideāli piemēroti augstceltnēm – tie garantē izcilu jaudu un darbspēju.
Zunda Towers izmantotā fasāžu uzstādīšanas tehnoloģija sniedz debesskrāpjiem neraksturīgu iespēju – vēdināt apartamentus jebkurā torņa stāva.
Katrā apartamentā ir uzstādīta mūsdienīga ventilācijas sistēma.
Teritorijas apzaļumošana veikta atbilstoši Latvijas dārzniecības labākajām tradīcijām, izmantojot Latvijas Universitātes Botāniskā dārza speciālistu ilggadēju pieredzi.

Kompleksa piekļuves un pārvietošanās kontrole pa kompleksa dzīvojamo daļu tiks nodrošināta ar speciālām viedkartēm.Drošību kompleksā ZundaTowers nodrošinās mūsdienīgas un augstvērtīgas video novērošanas kameras, kas tiks uzstādītas visā kompleksa teritorijā, tostarp liftos. Apartamentos ir uzbūvēti seifi, vēr'tigu lietu glabāšanai. Profesionāli Konsjerža servisa darbinieki uzmanīgi sekos līdz signalizācijas sensoriem un nodrošinās piekļuvi apartamentiem saskaņā ar stingru iekšējo instrukciju.

Kompleksa teritorijā būs kafejnīca, restorāni, spēļu laukumi, tenisa korts, virszemes viesu autostāvvieta un pazemes autostāvvieta. Kompleksā – bērnudārzs, Fitnesa zona ar SPA un 25-metru baseinu, privāts Konsjerža serviss.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
Kāda dzīvokļa platība Jūs interesē?
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
Kāda budžeta ietvaros plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
Zunda Towers
Raņķa dambis 30, Rīga